Profesionální úklidy.

PROFESIONÁLNÍ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Vnitřní i venkovní úklidy a údržba zeleně. Profesionálně a precizně, po celé ČR, 365 dní v roce. Cenově výhodně a s náhradním plněním.

Denně po celé České republice pečujeme o 1.250.000 m2. Jsme vám k dispozici 365 dní v roce a naši facility manažeři vyřeší všechny vaše požadavky.

Uklízíme firmy, výrobní závody, úřady i instituce. Zajistíme vše, co je potřeba, abyste se cítili příjemně v dokonale uklizených prostorách.

https://www.agj-holding.cz/wp-content/uploads/2021/07/07_facility_uklid-1.svg

Proč s námi?
7 důvodů.

Prostory

Více než 3.000 m2 výrobních prostor.

U nás najdete řešení.

Zaměstnanci

Máme více než 400
šikovných zaměstnanců.

S námi najdete řešení

Úspory

S námi ušetříte průměrně
16 % nákladů.

S námi najdete řešení.

Dostupnost

Jsme vám k dispozici 24/7
po celé ČR.

Vždy najdeme řešení.

Inovace

Neustále inovujeme
a vylepšujeme služby.

Vždy najdeme řešení.

Kvalita

Dbáme na vysokou kvalitu
a profesionalitu.

Máme pro vás řešení.

Náhradní plnění

Všechny naše služby
s náhradním plněním.

Naše řešení pro vás.

https://www.agj-holding.cz/wp-content/uploads/2021/07/09_ukazuje.svg

S NÁMI NAJDETE ŘEŠENÍ

Naše úklidové služby. 365 dní v roce, po celé ČR, vždy profesionálně a podle vašich požadavků. Cenově výhodně, s náhradním plněním.

Zajistíme pro vás profesionální a komplexní úklidové služby kanceláří a komerčních prostor, veřejných budov, institucí, nemocnic, škol, bytových a polyfunkčních domů, nákupních center, novostaveb…

Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy, generální úklidy, postavební i předkolaudační úklidy, mytí oken a žaluzií, čištění čalounění a koberců, mytí fasád, úklidy veřejných ploch a prostranství včetně údržby zeleně, mytí vozidel.

Jaké prostory uklízíme?

Kanceláře a komerční prostory
Výrobní haly, továrny, provozy a sklady
Komerční prostory, obchodní centra
Instituce, úřady a školy
Nemocnice, zdravotnická zařízení
Venkovní prostory, veřejná prostranství

Nemusíte se o nic starat

Profesionální úklid je vždy řešen tak, aby nenarušoval provoz objektu a vaši činnost. Veškeré úklidové práce probíhají v četnostech a rozsahu dle vašeho přání. Na úklid dohlíží oblastní facility manažer, který pravidelně kontroluje kvalitu odvedených prací, chování zaměstnanců a řeší ihned vaše podněty.

Ředitel divize facility neustále provádí náhodné kontroly na zakázkách a máme tak zaručenu dvojstupňovou kontrolu kvality.

Naši pracovníci jsou vyškolení a odborně zdatní

Naši pracovníci jsou pravidelně školení v oblastech BOZP a PO, dále absolvují školení v používání úklidových strojů a čistící techniky, úklidové chemie a prostředků.

Tato školení pro nás zajišťují jednotliví výrobci čistících strojů, protože jen znalý a proškolený pracovník využije schopnosti moderní techniky.

Máme pro naše klienty tu nejlepší techniku a technologie

Používáme techniku renomovaných značek. Tyto stroje zaručují vysokou kvalitu, efektivitu a výkonnost. Navíc jsou k čištěným povrchům šetrné.

Ke špičkovým strojům patří i špičková chemie. Používáme jen ty nejlepší značky a vždy chemii určenou na konkrétní povrch, ušpinění a daný stroj. Moderní přípravky, například na bázi nanotechnologií, jsou účinné a zároveň šetrné.

Jaké typy čištění nabízíme?

Ruční suché i mokré mytí
Strojní mytí podlah
Suché vysávání koberců a čalounění
Extrakční čištění koberců a čalounění
Čistění párou
Ošetření pevných ploch vosky
Mytí vozidel

Všechny služby nabízíme s náhradním plněním

Protože zaměstnáváme více než 50 % osob ze zdravotním hendikepem a jsme zaměstnavatelem na chráněném trhu práce můžeme Vám díky tomu poskytnout na všechny naše služby a produkty náhradní plnění. Zjistěte víc o náhradním plnění od AGJ.

Zadáváním zakázek pomáháte

Díky vašim zakázkám můžeme zaměstnávat a integrovat spoustu kolegů s různými hendikepy. Vytváříme jim vhodné pracovní prostředí a díky tomu máme skvělé týmy, připravené dokonale realizovat i vaše projekty.

RYCHLÝ A POHODLNÝ KONTAKT

Ozvěte se nám. Jednoduše.

Máte dotaz? Potřebujete zjistit víc o naší nabídce nebo máte rovnou požadavek k nacenění, poptávku? Napište nám co byste rádi, ozveme se vám zpět.

Nebo nám rovnou zavolejte na tel. +420 840 211 311.